Serwis Ford Warszawa

Zapraszamy do naszego serwisu Forda w Warszawie. Zapewniamy fachową obsługę, naprawy i diagnostykę przeprowadzaną przez wykwalifikowany personel oraz rabaty dla stałych Klientów. Wykonujemy między innymi przeglądy sezonowe, wymiany podzespołów, przeglądy klimatyzacji oraz diagnostykę komputerową. Serwis Ford w Warszawie korzysta wyłącznie z części oryginalnych lub wysokiej jakości sprawdzonych zamienników, a wszystko to w oparciu o uzgodniony wcześniej z Klientem przedział cenowy. Chcesz kupić używane auto, ale nie masz wiedzy lub czasu by przyglądać się każdej śrubce? Zrobimy to za Ciebie! Oferujemy przeglądy przed zakupem, na których nasi mechanicy skrupulatnie sprawdzą podwozie, powłokę lakierniczą, wykonają niezbędne testy komputerowe oraz wycenią koszty ewentualnych napraw. Nasz serwis Forda w Warszawie oferuje także obsługę flot. Zapewniamy indywidualne warunki współpracy, stałe rabaty na usługi oraz części zamienne. Umożliwiamy rozliczenia przelewowe z wydłużonym terminem płatności. Zawsze staramy się być konkurencyjni cenowo, a zlecenia nam powierzone są wykonywane z największą dbałością o szczegóły i w terminie wcześniej uzgodnionym z Klientem.

Nasza oferta serwisowa zapewnia wszelkie usługi umożliwiające bezpieczną i długoletnią eksploatację Państwa samochodów. Przeglądy, diagnozowanie usterek i naprawy wykonujemy SZYBKO, TANIO I SOLIDNIE.

Obsługa serwisowa firm:
Dla firm i większej liczby samochodów proponujemy specjalne warunki sprzedaży i usług serwisowych.

Godziny otwarcia serwisu: pn.-pt.  8-19, sob. 9-15

honorujemy karty kredytowe

Zachęcamy i zapraszamy do korzystania z naszego serwisu. Serwis mieści się blisko centrum Warszawy, na wylotówce na Poznań (róg Lazurowej). W czasie gdy my będziemy wykonywać usługę, Państwo mogą odpocząć w wygodnej poczekalni.
AUTO SZYMCZYK
SERWIS SAMOCHODÓW NIEMIECKICH
ul. Połczyńska 82/1,
01-302 Warszawa - Bemowo
tel. +48 22 666 31 85 do 90
e-mail: