Serwis Samochodów Mercedes

O tym, że marka Mercedes jest klasą Premium nie trzeba nikogo przekonywać. Podobnie jak o fachowości i profesjonalizmie naszych mechaników. Zapraszamy do naszego serwisu Mercedesa w Warszawie. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego pojazdu, bez względu na rocznik i przebieg. Wykonywane przez nas naprawy, przeglądy lub wymiany podzespołów opieramy na najlepszej jakości częściach. Personel chętnie doradzi Państwu zarówno części oryginalne lub wysokiej klasy zamienniki. Nasz serwis Mercedesa w Warszawie przeprowadza naprawy, wymiany części, badania geometrii oraz przeglądy marki klasy Premium. Oferujemy rabat dla stałych Klientów oraz bezwzględną terminowość powierzonych nam zleceń. Jeśli zastanawiają się Państwo nad zakupem używanego Mercedesa i chcą mieć pewność, że nie stracą na inwestycji czasu ani pieniędzy oferujemy badanie kontrolne przed zakupem. Nasi serwisanci przeprowadzą diagnostykę nadwozia, części oraz podwozia dodatkowo wyceniając koszty ewentualnych napraw. Serwis zadba zarówno o samochody Klientów indywidualnych jak również zorganizowanych flot. Oferujemy indywidualne i atrakcyjne warunki współpracy.

Nasza oferta serwisowa zapewnia wszelkie usługi umożliwiające bezpieczną i długoletnią eksploatację Państwa samochodów. Przeglądy, diagnozowanie usterek i naprawy wykonujemy SZYBKO, TANIO I SOLIDNIE.

Obsługa serwisowa firm:
Dla firm i większej liczby samochodów proponujemy specjalne warunki sprzedaży i usług serwisowych.

Godziny otwarcia serwisu: pn.-pt.  8-19, sob. 9-15

honorujemy karty kredytowe

Zachęcamy i zapraszamy do korzystania z naszego serwisu. Serwis mieści się blisko centrum Warszawy, na wylotówce na Poznań (róg Lazurowej). W czasie gdy my będziemy wykonywać usługę, Państwo mogą odpocząć w wygodnej poczekalni.
AUTO SZYMCZYK
SERWIS SAMOCHODÓW NIEMIECKICH
ul. Połczyńska 82/1,
01-302 Warszawa - Bemowo
tel. +48 22 666 31 85 do 90
e-mail: