Obsługafirm

Serwis aut niemieckich z siedzibą przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie-Bemowie zaprasza wszystkie firmy zainteresowane stałą obsługą serwisową. Naszym Klientom zapewniamy regularne przeglądy i kontrole techniczne firmowych flot, które gwarantują pełną niezawodność pojazdów, chronią przed nieprzewidzianymi awariami na drodze oraz poważniejszymi usterkami, których naprawa wymagałaby ponoszenia wysokich kosztów.

Współpracujemy z licznymi wypożyczalniami samochodów, firmami z sektora logistyczno-transportowego oraz przedsiębiorstwami z wielu innych branż (np. posiadającymi rozbudowaną flotę dla przedstawicieli handlowych czy regionalnych kierowników sprzedaży). Posiadamy specjalistyczny sprzęt (w tym do diagnostyki komputerowej) oraz duże doświadczenie w serwisie różnych modeli aut osobowych i dostawczych BMW, Opel, Ford, Mercedes.

Naszą mocną stroną jest nie tylko pełen profesjonalizm, ale także elastyczność usług i dogodne położenie z doskonałym dojazdem do centrum Warszawy (serwis mieści się przy wylotówce na Poznań).

Stałym Klientom korzystającym z serwisu większej liczby pojazdów gwarantujemy atrakcyjne rabaty zarówno na robociznę, jak i części zamienne. Obsługa firm obejmuje możliwość skorzystania z wygodnych faktur zbiorczych z odroczonymi terminami płatności.

Skorzystaj z naszej oferty partnerstwa biznesowego i oddaj firmową flotę w dobre ręce.

Godziny otwarcia serwisu
pn. – pt. 8-19, sob. 9-15

+48 22 666 31 90

ul. Połczyńska 82, Warszawa-Bemowo
Regularne przeglądy i naprawy gwarantują sprawdzenie stopnia zużycia poszczególnych podzespołów, oraz ich wymianę, co pozwala uniknąć poważnych awarii.