Serwisaut niemieckich

Serwis samochodów BMW, Opel, Ford, Mercedes

Niezależny serwis samochodów niemieckich w Warszawie to firma bazująca na 20-letnim doświadczeniu w branży motoryzacyjnej. Firmę tworzy zespół wykwalifikowanych fachowców, którzy na bieżąco dostosowują swoją wiedzę do nowości rynkowych.

Zajmujemy się przeglądami okresowymi, diagnostyką oraz naprawami mechanicznymi wszystkich modeli BMW, Mercedesa, Opla i Forda. Specjalizacja pozwala nam poznawać specyfikę budowy silników i innych układów różnych modeli, co ułatwia sprawne dokonywanie napraw. Dodatkowo zajmujemy się weryfikacją zbieżności kół i ustawieniami geometrii oraz prowadzimy serwis klimatyzacji (przeglądy, naprawy, odgrzybianie).

Dysponujemy szerokim zapleczem technicznym, zróżnicowaną gamą narzędzi i nowoczesnego sprzętu dopasowanego do potrzeb samochodów osobowych oraz dostawczych. Cały czas dbamy o dostęp do wysokiej jakości części zamiennych, aby zlecone prace wykonywać bez niepotrzebnych poślizgów spowodowanych przedłużającym się oczekiwaniem na podzespoły.

W naszym serwisie wykorzystujemy zarówno części oryginalne, jak i tańsze zamienniki, a w wielu przypadkach zalecamy regenerację podzespołów. W odróżnieniu od konkurencji, sposób naprawy dobieramy pod kątem potrzeb Klientów oceniając jednocześnie zalecenia z książki serwisowej producenta, specyfikę danego modelu, jego wiek oraz przebieg na liczniku.

Doradca serwisowy objaśnia mocne i słabsze strony poszczególnych rozwiązań, a Klient może zdecydować o budżecie niezbędnym na naprawę.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Wieloletnia praktyka w naprawach i wiedza techniczna przyczynia się do solidnego wykonania usług.

+48 22 666 31 90

ul. Połczyńska 82, Warszawa-Bemowo
Regularne przeglądy i naprawy gwarantują sprawdzenie stopnia zużycia poszczególnych podzespołów, oraz ich wymianę, co pozwala uniknąć poważnych awarii.