Oferta

Jesteśmy niezależnym serwisem samochodów niemieckich zapewniającym szeroki wachlarz usług. Nasza firma zlokalizowana jest w Warszawie-Bemowie (ul. Połczyńska 82).

Skorzystaj z regularnych przeglądów i uchroń się przed awariami.

Wykonujemy przeglądy okresowe w osobowych autach marki BMW, oraz w osobowych i dostawczych autach marki Opel, Mercedes oraz Ford. Nasz zespół doskonale zna specyfikę różnych modeli marek niemieckich, na bieżąco śledzimy również nowości pojawiające się na rynku, co pozwala nam na szybki przegląd układów i części w dowolnym niemieckim samochodzie dostarczonym do naszego serwisu.

Pracę opieramy o kartę przeglądową producentów, wiek oraz przebieg samochodu. Korzystamy również z wieloletniego doświadczenia, które pozwala nam ocenić prawdopodobieństwo awarii poszczególnych elementów.

Mechanika pojazdowa, diagnostyka komputerowa i usługi dodatkowe.

Zajmujemy się mechaniką samochodową i diagnostyką. Dysponujemy narzędziami, które pozwalają na szybkie naprawy i wymiany silników, rozrządów, sprzęgieł kół dwumasowych, przegubów półosi, elementów układów hamulcowych, kierowniczych, wydechowych oraz chłodzenia. Nowoczesny sprzęt i oprogramowanie komputerowe wykorzystujemy do kompleksowej diagnostyki elektroniki.

Ponadto ofertę uzupełniliśmy o szeroką gamę usług dodatkowych. Dokonujemy przeglądów aut używanych przez zakupem pomagając ustrzec się przed wadami sprytnie ukrytymi przez nieuczciwego sprzedawcę, zajmujemy się weryfikacją i ustawieniami geometrii oraz prowadzimy serwis klimatyzacji.

W stałej ofercie posiadamy szeroką gamę części oryginalnych i tańszych zamienników każdorazowo doradzając Klientowi optymalne rozwiązanie (dopasowane do modelu auta, jego wieku, przebiegu oraz budżetu na naprawę). Gdy jest to możliwe, wykonujemy regenerację zużytych części, co znacznie obniża koszt naprawy.

Szukasz serwisu samochodowego w Warszawie, któremu możesz zaufać? Odwiedź nasz punkt i skorzystaj z fachowej pomocy.

Przeglądy okresowe

Naszym Klientom zapewniamy regularne przeglądy i kontrole techniczne, które gwarantują pełną niezawodność pojazdów, chronią przed nieprzewidzianymi awariami na drodze oraz poważniejszymi usterkami, których naprawa wymagałaby ponoszenia wysokich kosztów.

Przeglądy aut używanych przed zakupem

Dokonujemy starannego przeglądu, który pozwala ocenić, czy stan auta deklarowany przez sprzedającego rzeczywiście odpowiada rzeczywistości. Skontroluj używane auto i kup bezpieczne w dobrym stanie technicznym. Z nami nie narazisz się na niepotrzebne koszty.

Przeglądyokresowe sezonowe

W serwisie aut niemieckich w Warszawie-Bemowie wykonujemy przeglądy okresowe wszystkich modeli marki Opel, Ford, BMW oraz Mercedes. Posiadamy specjalistyczny sprzęt dostosowany do pojazdów osobowych oraz dostawczych. Regularne przeglądy (co 12 miesięcy lub 15 tys.

Przeglądyaut używanych przed zakupem

Planujesz zakup używanego Forda, Opla, BMW lub Mercedesa? Ceny rynkowe pozytywnie Cię zaskakują, a sprzedawcy w ogłoszeniach wymieniają całą listę zalet?

Mechanikapojazdowa

Nasza firma działa jako niezależny serwis aut Opel, Ford, BMW i Mercedes. Wyspecjalizowaliśmy się w mechanice pojazdowej. Dokonujemy przeglądów, naprawiamy układy kierownicze, hamulcowe, chłodnicze i wydechowe. Diagnozujemy i usuwamy usterki w sprzęgłach, rozrządach oraz silnikach.

Naprawyzawieszenia

Jedną ze specjalności serwisu samochodów marek niemieckich są przeglądy, diagnostyka i naprawy układów zawieszenia. Podejmujemy się serwisu wszystkich modeli osobowych i dostawczych aut Opla, Forda, BMW oraz Mercedesa.

Wymianyrozrządu

W ofercie posiadamy diagnostykę i wymianę rozrządu w samochodach marek niemieckich. Nasz serwis w Warszawie (Bemowo, ul. Połczyńska 82) obsługuje wszystkie modele dostawczych i osobowych aut Opel, Ford, BMW oraz Mercedes.

Wymianysprzęgieł i kół dwumasowych

Niezależny serwis samochodów Mercedes, BMW, Opel i Ford w Warszawie oferuje pomoc w przypadku uszkodzeń sprzęgieł kół dwumasowych. Dokonujemy przeglądów okresowych (zalecane są minimum raz w roku), diagnozujemy usterki oraz stopień zużycia części i usuwamy wszelkie nieprawidłowości.

Naprawyi wymiany silników

Niezależny serwis aut niemieckich w Warszawie posiada duże doświadczenie w diagnostyce, regeneracji oraz wymianie silników samochodowych. Nasz zespół jest zaznajomiony z tajnikami budowy silnika we wszystkich modelach osobowych i dostawczych marki Mercedes, Opel, Ford oraz BMW.

Naprawyukładów kierowniczych

Pomagamy uniknąć problemów i usunąć usterki w układach kierowniczych. Nasz niezależny serwis aut marek niemieckich w Warszawie zajmuje się przeglądami i naprawami układów kierowniczych we wszystkich modelach osobowych i dostawczych samochodów Mercedes, BMW, Ford oraz Opel.

Geometria

Usługi z zakresu mechaniki samochodowej wzbogaciliśmy o geometrię kół. Serwis przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie-Bemowie specjalizuje się w obsłudze aut marek niemieckich. Zapraszamy właścicieli wszystkich modeli Opla, Forda, Mercedesa oraz BMW.

Naprawyukładów hamulcowych

Obawiasz się, że układ hamulcowy w Twoim aucie może okazać się zawodny? Zapraszamy do niezależnego serwisu aut niemieckich z siedzibą przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie/Bemowie – zapewniamy przeglądy okresowe, pełną diagnostykę i naprawy układów hamulcowych.

Naprawyukładów chłodzenia

Nasza oferta serwisowa obejmuje przegląd układów chłodzenia, ocenę stopnia zużycia części, wykrycie i usunięcie wszelkich usterek. Działamy jako niezależny serwis aut marek niemieckich – dokonujemy napraw w każdym modelu Opla, Forda, Mercedesa oraz BMW (w autach osobowych i użytkowych).

Przeglądynaprawy klimatyzacji

Ofertę diagnostyki i mechaniki pojazdowej wzbogaciliśmy o kompleksowe przeglądy oraz naprawy klimatyzacji. Specjalizujemy się w samochodach marek niemieckich – Oplach, BMW, Fordach i Mercedesach.

Naprawyukładów wydechowych

Serwis samochodowy z Warszawy, specjalizujący się w diagnostyce i usuwaniu usterek w autach osobowych oraz dostawczych marek niemieckich, zaprasza do skorzystania z oferty kompleksowych napraw układów wydechowych. Podejmujemy się obsługi serwisowej każdego modelu Opla, Forda, BMW i Mercedesa.

Wymianyprzegubów półosi

Oferujemy przeglądy i naprawy przegubów półosi w samochodach osobowych i użytkowych (dostawczych) marek niemieckich. Naszą specjalnością są różne modele Opla, BMW, Forda i Mercedesa.

Diagnostykakomputerowa

Na desce rozdzielczej Twojego samochodu pojawił się komunikat o błędzie? Zapraszamy do serwisu aut mieszczącego się w Warszawie (Bemowo) przy ul. Połczyńskiej 82. Zajmujemy się kompleksową diagnostyką komputerową oraz dokonujemy napraw w obrębie układu elektronicznego pojazdu.