Naprawyi wymiany silników

Niezależny serwis aut niemieckich w Warszawie posiada duże doświadczenie w diagnostyce, regeneracji oraz wymianie silników samochodowych. Nasz zespół jest zaznajomiony z tajnikami budowy silnika we wszystkich modelach osobowych i dostawczych marki Mercedes, Opel, Ford oraz BMW. Dbamy o aktualne materiały techniczne, co pozwala nam sprawnie weryfikować i usuwać uszkodzenia jednostek napędowych.

Regularne przeglądy silnika – to rzeczywiście się opłaca

Awarie silnika wiążą się z koniecznością kosztownych napraw, mogą także okazać się niebezpieczne dla kierowcy auta oraz jego pasażerów, gdy do uszkodzenia dojdzie w czasie podróży. Regularne przeglądy (co najmniej raz do roku) pozwalają sprawdzić stopień zużycia poszczególnych podzespołów i w razie potrzeby dokonać ich wymiany. W ten sposób zmniejsza się prawdopodobieństwo trwałego uszkodzenia.

Kiedy silnik może odmówić posłuszeństwa?

Kilka charakterystycznych objawów może świadczyć, że jednostka napędowa w Twoim samochodzie nie działa prawidłowo. O uszkodzeniach silnika najczęściej świadczy:

• spadek mocy
• gaśnięcie silnika
• problem z uruchomieniem samochodu
• wyższe spalanie benzyny lub oleju napędowego (w Dieslach)
• gęsty dym wydobywający się z rury wydechowej

Sygnałem do niepokoju są również wycieki oleju powodujące jego zwiększone zużycie (na desce rozdzielczej może zapalić się stosowna kontrolka) oraz większe zużycie płynu chłodniczego.

Przeglądy i naprawy silników w autach niemieckich

Wyspecjalizowaliśmy się w przeglądach i naprawach silników w samochodach marek niemieckich. Weryfikujemy i w razie potrzeby wymieniamy wiele elementów bezpośrednio wpływających na prawidłową pracę całej jednostki napędowej (m.in. wałki rozrządu, łańcuchy i paski rozrządów, uszczelnienia skrzyń biegów czy miski oleju, czujniki wałów korbowych, tłoki pierścieni i zaworów, rozrządy pomp wody). Dokonujemy również regeneracji głowic turbosprężarek oraz wymiany całych silników.

Specjalistyczne narzędzia i znajomość budowy silników w różnych modelach osobowych oraz dostawczych Opla, Forda, BMW oraz Mercedesa pozwala nam sprawnie ocenić, które części są zużyte i wymagają naprawy. Bardzo często dobieramy tańsze zamienniki oryginalnych części, które szczególnie polecane są w autach używanych.

Przeglądy i naprawy silników w Warszawie w oparciu o specyfikacje producentów – sprawnie, profesjonalnie i w atrakcyjnej cenie.

Przeglądyokresowe sezonowe

W serwisie aut niemieckich w Warszawie-Bemowie wykonujemy przeglądy okresowe wszystkich modeli marki Opel, Ford, BMW oraz Mercedes. Posiadamy specjalistyczny sprzęt dostosowany do pojazdów osobowych oraz dostawczych. Regularne przeglądy (co 12 miesięcy lub 15 tys.

Przeglądyaut używanych przed zakupem

Planujesz zakup używanego Forda, Opla, BMW lub Mercedesa? Ceny rynkowe pozytywnie Cię zaskakują, a sprzedawcy w ogłoszeniach wymieniają całą listę zalet?

Mechanikapojazdowa

Nasza firma działa jako niezależny serwis aut Opel, Ford, BMW i Mercedes. Wyspecjalizowaliśmy się w mechanice pojazdowej. Dokonujemy przeglądów, naprawiamy układy kierownicze, hamulcowe, chłodnicze i wydechowe. Diagnozujemy i usuwamy usterki w sprzęgłach, rozrządach oraz silnikach.

Naprawyzawieszenia

Jedną ze specjalności serwisu samochodów marek niemieckich są przeglądy, diagnostyka i naprawy układów zawieszenia. Podejmujemy się serwisu wszystkich modeli osobowych i dostawczych aut Opla, Forda, BMW oraz Mercedesa.

Wymianyrozrządu

W ofercie posiadamy diagnostykę i wymianę rozrządu w samochodach marek niemieckich. Nasz serwis w Warszawie (Bemowo, ul. Połczyńska 82) obsługuje wszystkie modele dostawczych i osobowych aut Opel, Ford, BMW oraz Mercedes.

Wymianysprzęgieł i kół dwumasowych

Niezależny serwis samochodów Mercedes, BMW, Opel i Ford w Warszawie oferuje pomoc w przypadku uszkodzeń sprzęgieł kół dwumasowych. Dokonujemy przeglądów okresowych (zalecane są minimum raz w roku), diagnozujemy usterki oraz stopień zużycia części i usuwamy wszelkie nieprawidłowości.

Naprawyi wymiany silników

Niezależny serwis aut niemieckich w Warszawie posiada duże doświadczenie w diagnostyce, regeneracji oraz wymianie silników samochodowych. Nasz zespół jest zaznajomiony z tajnikami budowy silnika we wszystkich modelach osobowych i dostawczych marki Mercedes, Opel, Ford oraz BMW.

Naprawyukładów kierowniczych

Pomagamy uniknąć problemów i usunąć usterki w układach kierowniczych. Nasz niezależny serwis aut marek niemieckich w Warszawie zajmuje się przeglądami i naprawami układów kierowniczych we wszystkich modelach osobowych i dostawczych samochodów Mercedes, BMW, Ford oraz Opel.

Geometria

Usługi z zakresu mechaniki samochodowej wzbogaciliśmy o geometrię kół. Serwis przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie-Bemowie specjalizuje się w obsłudze aut marek niemieckich. Zapraszamy właścicieli wszystkich modeli Opla, Forda, Mercedesa oraz BMW.

Naprawyukładów hamulcowych

Obawiasz się, że układ hamulcowy w Twoim aucie może okazać się zawodny? Zapraszamy do niezależnego serwisu aut niemieckich z siedzibą przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie/Bemowie – zapewniamy przeglądy okresowe, pełną diagnostykę i naprawy układów hamulcowych.

Naprawyukładów chłodzenia

Nasza oferta serwisowa obejmuje przegląd układów chłodzenia, ocenę stopnia zużycia części, wykrycie i usunięcie wszelkich usterek. Działamy jako niezależny serwis aut marek niemieckich – dokonujemy napraw w każdym modelu Opla, Forda, Mercedesa oraz BMW (w autach osobowych i użytkowych).

Przeglądynaprawy klimatyzacji

Ofertę diagnostyki i mechaniki pojazdowej wzbogaciliśmy o kompleksowe przeglądy oraz naprawy klimatyzacji. Specjalizujemy się w samochodach marek niemieckich – Oplach, BMW, Fordach i Mercedesach.

Naprawyukładów wydechowych

Serwis samochodowy z Warszawy, specjalizujący się w diagnostyce i usuwaniu usterek w autach osobowych oraz dostawczych marek niemieckich, zaprasza do skorzystania z oferty kompleksowych napraw układów wydechowych. Podejmujemy się obsługi serwisowej każdego modelu Opla, Forda, BMW i Mercedesa.

Wymianyprzegubów półosi

Oferujemy przeglądy i naprawy przegubów półosi w samochodach osobowych i użytkowych (dostawczych) marek niemieckich. Naszą specjalnością są różne modele Opla, BMW, Forda i Mercedesa.

Diagnostykakomputerowa

Na desce rozdzielczej Twojego samochodu pojawił się komunikat o błędzie? Zapraszamy do serwisu aut mieszczącego się w Warszawie (Bemowo) przy ul. Połczyńskiej 82. Zajmujemy się kompleksową diagnostyką komputerową oraz dokonujemy napraw w obrębie układu elektronicznego pojazdu.