Naprawyzawieszenia

Jedną ze specjalności serwisu samochodów marek niemieckich są przeglądy, diagnostyka i naprawy układów zawieszenia. Podejmujemy się serwisu wszystkich modeli osobowych i dostawczych aut Opla, Forda, BMW oraz Mercedesa. Gwarantujemy elastyczne usługi dostosowane do wieku i przebiegu samochodu oraz indywidualnych potrzeb Klienta.

Najczęstsze objawy uszkodzeń zawieszenia

Do uszkodzeń zawieszenia może dojść zarówno w autach używanych z dużym przebiegiem, jak w nowszych pojazdach, ponieważ duży wpływ na usterki mają trasy, po których samochód się porusza oraz styl jazdy.

Klientom naszego serwisu zawsze zalecamy coroczne przeglądy okresowe, które pozwalają ocenić stan zawieszenia, stopień zużycia części i ewentualną konieczność ich wymiany. Do serwisu warto zgłosić się także, gdy sterowność auta wyraźnie spadnie. O uszkodzeniach świadczą problemy z przyczepnością opon oraz charakterystyczny stukot, którego źródłem jest zawieszenie.

Naprawy zawieszenia krok po kroku

Nasze usługi serwisowe obejmują przegląd, ocenę stopnia zużycia poszczególnych części i ich wpływ na prawidłowe działanie samochodu oraz usuwanie pojawiających się usterek. Posiadamy bogate zaplecze techniczne w postaci sprzętu i narzędzi dostosowanych do pracy z różnymi modelami marek niemieckich oraz bogatej bazy części zamiennych.

Dokonujemy wymiany elementów zawieszenia samochodowego i współpracujących z nim części.

Oferujemy m.in. wymianę:

- drążków kierowniczych
- sprężyn amortyzatorów
- piast
- łożysk
- osłon przegubów
- gum stabilizatorów
- łączników i drążków stabilizatorów
- sworzni wahaczy

Celem obniżenia wysokich kosztów napraw regenerujemy maglownice. Po zakończeniu napraw najczęściej weryfikujemy i ustawiamy geometrię kół.

Naprawy elementów zawieszenia zwiększają komfort jazdy niwelując niepotrzebne wstrząsy spowodowane przez nieprawidłową amortyzację. Sprawne zawieszenie polepsza przyczepność opon i zapewnia właściwą sterowność ułatwiając prowadzenie samochodu oraz chroniąc przez możliwością wpadnięcia w poślizg na mokrej nawierzchni.

Masz problem z zawieszeniem? W serwisie aut niemieckich w Warszawie uzyskasz kompleksową pomoc z tego zakresu.

Przeglądyokresowe sezonowe

W serwisie aut niemieckich w Warszawie-Bemowie wykonujemy przeglądy okresowe wszystkich modeli marki Opel, Ford, BMW oraz Mercedes. Posiadamy specjalistyczny sprzęt dostosowany do pojazdów osobowych oraz dostawczych. Regularne przeglądy (co 12 miesięcy lub 15 tys.

Przeglądyaut używanych przed zakupem

Planujesz zakup używanego Forda, Opla, BMW lub Mercedesa? Ceny rynkowe pozytywnie Cię zaskakują, a sprzedawcy w ogłoszeniach wymieniają całą listę zalet?

Mechanikapojazdowa

Nasza firma działa jako niezależny serwis aut Opel, Ford, BMW i Mercedes. Wyspecjalizowaliśmy się w mechanice pojazdowej. Dokonujemy przeglądów, naprawiamy układy kierownicze, hamulcowe, chłodnicze i wydechowe. Diagnozujemy i usuwamy usterki w sprzęgłach, rozrządach oraz silnikach.

Naprawyzawieszenia

Jedną ze specjalności serwisu samochodów marek niemieckich są przeglądy, diagnostyka i naprawy układów zawieszenia. Podejmujemy się serwisu wszystkich modeli osobowych i dostawczych aut Opla, Forda, BMW oraz Mercedesa.

Wymianyrozrządu

W ofercie posiadamy diagnostykę i wymianę rozrządu w samochodach marek niemieckich. Nasz serwis w Warszawie (Bemowo, ul. Połczyńska 82) obsługuje wszystkie modele dostawczych i osobowych aut Opel, Ford, BMW oraz Mercedes.

Wymianysprzęgieł i kół dwumasowych

Niezależny serwis samochodów Mercedes, BMW, Opel i Ford w Warszawie oferuje pomoc w przypadku uszkodzeń sprzęgieł kół dwumasowych. Dokonujemy przeglądów okresowych (zalecane są minimum raz w roku), diagnozujemy usterki oraz stopień zużycia części i usuwamy wszelkie nieprawidłowości.

Naprawyi wymiany silników

Niezależny serwis aut niemieckich w Warszawie posiada duże doświadczenie w diagnostyce, regeneracji oraz wymianie silników samochodowych. Nasz zespół jest zaznajomiony z tajnikami budowy silnika we wszystkich modelach osobowych i dostawczych marki Mercedes, Opel, Ford oraz BMW.

Naprawyukładów kierowniczych

Pomagamy uniknąć problemów i usunąć usterki w układach kierowniczych. Nasz niezależny serwis aut marek niemieckich w Warszawie zajmuje się przeglądami i naprawami układów kierowniczych we wszystkich modelach osobowych i dostawczych samochodów Mercedes, BMW, Ford oraz Opel.

Geometria

Usługi z zakresu mechaniki samochodowej wzbogaciliśmy o geometrię kół. Serwis przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie-Bemowie specjalizuje się w obsłudze aut marek niemieckich. Zapraszamy właścicieli wszystkich modeli Opla, Forda, Mercedesa oraz BMW.

Naprawyukładów hamulcowych

Obawiasz się, że układ hamulcowy w Twoim aucie może okazać się zawodny? Zapraszamy do niezależnego serwisu aut niemieckich z siedzibą przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie/Bemowie – zapewniamy przeglądy okresowe, pełną diagnostykę i naprawy układów hamulcowych.

Naprawyukładów chłodzenia

Nasza oferta serwisowa obejmuje przegląd układów chłodzenia, ocenę stopnia zużycia części, wykrycie i usunięcie wszelkich usterek. Działamy jako niezależny serwis aut marek niemieckich – dokonujemy napraw w każdym modelu Opla, Forda, Mercedesa oraz BMW (w autach osobowych i użytkowych).

Przeglądynaprawy klimatyzacji

Ofertę diagnostyki i mechaniki pojazdowej wzbogaciliśmy o kompleksowe przeglądy oraz naprawy klimatyzacji. Specjalizujemy się w samochodach marek niemieckich – Oplach, BMW, Fordach i Mercedesach.

Naprawyukładów wydechowych

Serwis samochodowy z Warszawy, specjalizujący się w diagnostyce i usuwaniu usterek w autach osobowych oraz dostawczych marek niemieckich, zaprasza do skorzystania z oferty kompleksowych napraw układów wydechowych. Podejmujemy się obsługi serwisowej każdego modelu Opla, Forda, BMW i Mercedesa.

Wymianyprzegubów półosi

Oferujemy przeglądy i naprawy przegubów półosi w samochodach osobowych i użytkowych (dostawczych) marek niemieckich. Naszą specjalnością są różne modele Opla, BMW, Forda i Mercedesa.

Diagnostykakomputerowa

Na desce rozdzielczej Twojego samochodu pojawił się komunikat o błędzie? Zapraszamy do serwisu aut mieszczącego się w Warszawie (Bemowo) przy ul. Połczyńskiej 82. Zajmujemy się kompleksową diagnostyką komputerową oraz dokonujemy napraw w obrębie układu elektronicznego pojazdu.