Przeglądyaut używanych przed zakupem

Planujesz zakup używanego Forda, Opla, BMW lub Mercedesa? Ceny rynkowe pozytywnie Cię zaskakują, a sprzedawcy w ogłoszeniach wymieniają całą listę zalet? A może kilku - lub kilkunastoletnie auto ma podejrzanie niski przebieg na liczniku, lśniący lakier wyglądający niczym po wyjechaniu z salonu lub budzi inne obawy?

Zapraszamy do naszego warszawskiego serwisu aut niemieckich – dokonamy fachowego przeglądu i pomożemy Ci wykryć wszystkie niedociągnięcia zakamuflowane przez sprzedawcę.

Przegląd auta przez zakupem krok po kroku.

Dokonujemy starannego przeglądu, który pozwala ocenić, czy stan auta deklarowany przez sprzedającego rzeczywiście odpowiada rzeczywistości.

Oceniamy:

• stan mechaniczny
• lakier i nadwozie
• elektronikę

Serwisanci oceniają poziom zużycia części układu kierowniczego, zawieszenia, hamulców oraz silnika. To pozwoli Ci ocenić, czy dostępne w ogłoszeniu auto rzeczywiście jest warte proponowanej ceny oraz, czy poszczególne podzespoły mechaniczne nie ulegną szybkiej awarii (w razie, gdy cena samochodu jest adekwatna, wycenimy, ile będzie kosztować ewentualny remont).

Kolejnym ważnym krokiem jest szczegółowa weryfikacja stanu nadwozia. Oceniamy nie tylko widoczne ślady (np. ogniska rdzy), ale dokonujemy specjalistycznych pomiarów grubości lakieru. Pozwalają one wykryć szpachlowanie, które może świadczyć o powypadkowej przeszłości auta (zwykle w tym przypadku dodatkowo weryfikujemy czy może być uszkodzona płyta podwoziowa). Samochód po poważnej kraksie bardzo często ulega uszkodzeniom, które w przyszłości mogą mieć wpływ na bezpieczeństwo jazdy (istnieją nawet ekstremalne przypadki, gdy nieumiejętnie zespawany pojazd rozpada się na połowę podczas szybkiej jazdy). Z pomocą fachowców ustrzeżesz się przed taką ewentualnością.

Wykonujemy również diagnostykę komputerową. To pozwala wykryć usterki zapisane przez komputer pokładowy auta.

Specyfikacja dla Klienta.

Czynności przeglądowe zapisujemy w specyfikacji, którą udostępniamy Klientowi. Doradca serwisowy dokładnie umawia wykryte usterki i dokonuje przybliżonej wyceny ich naprawy. To pozwala oszacować, czy zakup danego auta używanego jest opłacalny.

Na bieżąco śledzimy rynek aut używanych marek niemieckich, a zdobytą wiedzą dzielimy się z Klientami pomagając im kupić samochód, który stanie się dla nich opłacalną inwestycją.

Skontroluj używanego Forda, Mercedesa, Opla lub BMW w naszym serwisie i kup bezpieczne auto w dobrym stanie technicznym. Z nami nie narazisz się na niepotrzebne koszty.

Przeglądyokresowe sezonowe

W serwisie aut niemieckich w Warszawie-Bemowie wykonujemy przeglądy okresowe wszystkich modeli marki Opel, Ford, BMW oraz Mercedes. Posiadamy specjalistyczny sprzęt dostosowany do pojazdów osobowych oraz dostawczych. Regularne przeglądy (co 12 miesięcy lub 15 tys.

Przeglądyaut używanych przed zakupem

Planujesz zakup używanego Forda, Opla, BMW lub Mercedesa? Ceny rynkowe pozytywnie Cię zaskakują, a sprzedawcy w ogłoszeniach wymieniają całą listę zalet?

Mechanikapojazdowa

Nasza firma działa jako niezależny serwis aut Opel, Ford, BMW i Mercedes. Wyspecjalizowaliśmy się w mechanice pojazdowej. Dokonujemy przeglądów, naprawiamy układy kierownicze, hamulcowe, chłodnicze i wydechowe. Diagnozujemy i usuwamy usterki w sprzęgłach, rozrządach oraz silnikach.

Naprawyzawieszenia

Jedną ze specjalności serwisu samochodów marek niemieckich są przeglądy, diagnostyka i naprawy układów zawieszenia. Podejmujemy się serwisu wszystkich modeli osobowych i dostawczych aut Opla, Forda, BMW oraz Mercedesa.

Wymianyrozrządu

W ofercie posiadamy diagnostykę i wymianę rozrządu w samochodach marek niemieckich. Nasz serwis w Warszawie (Bemowo, ul. Połczyńska 82) obsługuje wszystkie modele dostawczych i osobowych aut Opel, Ford, BMW oraz Mercedes.

Wymianysprzęgieł i kół dwumasowych

Niezależny serwis samochodów Mercedes, BMW, Opel i Ford w Warszawie oferuje pomoc w przypadku uszkodzeń sprzęgieł kół dwumasowych. Dokonujemy przeglądów okresowych (zalecane są minimum raz w roku), diagnozujemy usterki oraz stopień zużycia części i usuwamy wszelkie nieprawidłowości.

Naprawyi wymiany silników

Niezależny serwis aut niemieckich w Warszawie posiada duże doświadczenie w diagnostyce, regeneracji oraz wymianie silników samochodowych. Nasz zespół jest zaznajomiony z tajnikami budowy silnika we wszystkich modelach osobowych i dostawczych marki Mercedes, Opel, Ford oraz BMW.

Naprawyukładów kierowniczych

Pomagamy uniknąć problemów i usunąć usterki w układach kierowniczych. Nasz niezależny serwis aut marek niemieckich w Warszawie zajmuje się przeglądami i naprawami układów kierowniczych we wszystkich modelach osobowych i dostawczych samochodów Mercedes, BMW, Ford oraz Opel.

Geometria

Usługi z zakresu mechaniki samochodowej wzbogaciliśmy o geometrię kół. Serwis przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie-Bemowie specjalizuje się w obsłudze aut marek niemieckich. Zapraszamy właścicieli wszystkich modeli Opla, Forda, Mercedesa oraz BMW.

Naprawyukładów hamulcowych

Obawiasz się, że układ hamulcowy w Twoim aucie może okazać się zawodny? Zapraszamy do niezależnego serwisu aut niemieckich z siedzibą przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie/Bemowie – zapewniamy przeglądy okresowe, pełną diagnostykę i naprawy układów hamulcowych.

Naprawyukładów chłodzenia

Nasza oferta serwisowa obejmuje przegląd układów chłodzenia, ocenę stopnia zużycia części, wykrycie i usunięcie wszelkich usterek. Działamy jako niezależny serwis aut marek niemieckich – dokonujemy napraw w każdym modelu Opla, Forda, Mercedesa oraz BMW (w autach osobowych i użytkowych).

Przeglądynaprawy klimatyzacji

Ofertę diagnostyki i mechaniki pojazdowej wzbogaciliśmy o kompleksowe przeglądy oraz naprawy klimatyzacji. Specjalizujemy się w samochodach marek niemieckich – Oplach, BMW, Fordach i Mercedesach.

Naprawyukładów wydechowych

Serwis samochodowy z Warszawy, specjalizujący się w diagnostyce i usuwaniu usterek w autach osobowych oraz dostawczych marek niemieckich, zaprasza do skorzystania z oferty kompleksowych napraw układów wydechowych. Podejmujemy się obsługi serwisowej każdego modelu Opla, Forda, BMW i Mercedesa.

Wymianyprzegubów półosi

Oferujemy przeglądy i naprawy przegubów półosi w samochodach osobowych i użytkowych (dostawczych) marek niemieckich. Naszą specjalnością są różne modele Opla, BMW, Forda i Mercedesa.

Diagnostykakomputerowa

Na desce rozdzielczej Twojego samochodu pojawił się komunikat o błędzie? Zapraszamy do serwisu aut mieszczącego się w Warszawie (Bemowo) przy ul. Połczyńskiej 82. Zajmujemy się kompleksową diagnostyką komputerową oraz dokonujemy napraw w obrębie układu elektronicznego pojazdu.