Serwis- BMW

Samochód BMW

BMW to niemiecka marka słynąca przede wszystkim z luksusowych i sportowych samochodów osobowych. Dodatkowo koncern produkuje motocykle, skutery oraz silniki. Znaczek towarowy jest rozwinięciem nazwy koncernu Bayerische Motoren Werke, której historia sięga 1916 roku.

Kilka słów o historii BMW

Początki marki BMW sięgają 1916 roku i są związane z produkcją na potrzeby lotnictwa, kiedy to Karl Rappa i Gustav Otto założyli Bawarską Fabrykę Samolotów. W 1917 firma zmieniła nazwę na Bayerische Motoren Werke, czyli Bawarską Fabrykę Silników uzyskując skrót BMW, który już na stałe zapisał się w historii światowej motoryzacji. Fabryka po kilku latach ofertę silników wzbogaciła o pierwsze motocykle (BMW R32).

Pierwszy samochód BMW na rynku zadebiutował w 1928 roku – był to model Dixi 3/15 z otwieranym dachem i 4-cylindrowym silnikiem o mocy 15 KM i maksymalną prędkością do 80 km/h. Do historii przeszło również BMW 303 z 1933 roku wyposażone w silnik o pojemności 1,2 l.

Do II wojnie światowej koncern wprowadził na rynek model BMW 501 (1951 rok). W latach 60. firma produkowała auta klasy średniej. Rozkwit nastąpił w latach siedemdziesiątych. W 1972 roku spółka wypuściła na rynek BMW z serii 5 (model E12), który zapoczątkował słynną do dziś linię tego niemieckiego producenta. Kolejne lata przyniosły debiut serii BMW 3 i BMW 7 oraz serii 6 w wersji sportowej.
W latach 90. zadebiutowała seria BMW 1 oraz modele X5 i X3.

BMW obecnie

Obecnie firma BMW produkuje luksusowe samochody osobowe (w tym praktyczne SUV-y) nie tylko pod własną marką. Od 1994 roku bawarski koncern jest właścicielem Grupy Rover. Firma jest także właścicielem angielskich marek Royce-Royce oraz Mini.

Serwis BMW w Warszawie

W naszym serwisie marek niemieckich w Warszawie zapewniamy kompleksową pomoc dla właścicieli różnych modeli BMW. Zespół doskonale zna budowę silników, rozrządów, układów hamulcowych i innych podzespołów tego słynnego bawarskiego producenta. To pozwala nam na szybkie i precyzyjne naprawy mechaniczne wszystkich uszkodzeń.

Zapewniamy kompleksowe przeglądy okresowe, diagnostykę (w tym diagnostykę komputerową), usługi z zakresu mechaniki i elektroniki samochodowej oraz ustawienia geometrii kół. Zapraszamy także do serwisu klimatyzacji w samochodach BMW.

Usługą zdobywającą coraz szersze zainteresowanie są przeglądy używanych aut BMW przed zakupem – sporządzamy specyfikację z dokonanych czynności, a doradca serwisowy objaśnia Klientowi wykryte nieprawidłowości i przybliżone koszty ich naprawy w przypadku zakupu pojazdu.

Jakie modele serwisujemy?

Dysponujemy sprzętem i bogatym zapleczem części niezbędnych do przeglądów oraz napraw wszystkich modeli BMW.

Zapraszamy m.in. właścicieli:

• BMW z serii 1
• BMW z serii 2
• BMW z serii 3
• BMW z serii 4
• BMW z serii 5
• BMW z serii 6
• BMW z serii 7
• BMW X1
• BMW X2
• BMW X3
• BMW X4
• BMW X5
• BMW X6

Niezależny serwis BMW Warszawa – kompleksowa oferta z zakresu mechaniki samochodowej i diagnostyki.

Przeglądyokresowe sezonowe

W serwisie aut niemieckich w Warszawie-Bemowie wykonujemy przeglądy okresowe wszystkich modeli marki Opel, Ford, BMW oraz Mercedes. Posiadamy specjalistyczny sprzęt dostosowany do pojazdów osobowych oraz dostawczych. Regularne przeglądy (co 12 miesięcy lub 15 tys.

Przeglądyaut używanych przed zakupem

Planujesz zakup używanego Forda, Opla, BMW lub Mercedesa? Ceny rynkowe pozytywnie Cię zaskakują, a sprzedawcy w ogłoszeniach wymieniają całą listę zalet?

Mechanikapojazdowa

Nasza firma działa jako niezależny serwis aut Opel, Ford, BMW i Mercedes. Wyspecjalizowaliśmy się w mechanice pojazdowej. Dokonujemy przeglądów, naprawiamy układy kierownicze, hamulcowe, chłodnicze i wydechowe. Diagnozujemy i usuwamy usterki w sprzęgłach, rozrządach oraz silnikach.

Naprawyzawieszenia

Jedną ze specjalności serwisu samochodów marek niemieckich są przeglądy, diagnostyka i naprawy układów zawieszenia. Podejmujemy się serwisu wszystkich modeli osobowych i dostawczych aut Opla, Forda, BMW oraz Mercedesa.

Wymianyrozrządu

W ofercie posiadamy diagnostykę i wymianę rozrządu w samochodach marek niemieckich. Nasz serwis w Warszawie (Bemowo, ul. Połczyńska 82) obsługuje wszystkie modele dostawczych i osobowych aut Opel, Ford, BMW oraz Mercedes.

Wymianysprzęgieł i kół dwumasowych

Niezależny serwis samochodów Mercedes, BMW, Opel i Ford w Warszawie oferuje pomoc w przypadku uszkodzeń sprzęgieł kół dwumasowych. Dokonujemy przeglądów okresowych (zalecane są minimum raz w roku), diagnozujemy usterki oraz stopień zużycia części i usuwamy wszelkie nieprawidłowości.

Naprawyi wymiany silników

Niezależny serwis aut niemieckich w Warszawie posiada duże doświadczenie w diagnostyce, regeneracji oraz wymianie silników samochodowych. Nasz zespół jest zaznajomiony z tajnikami budowy silnika we wszystkich modelach osobowych i dostawczych marki Mercedes, Opel, Ford oraz BMW.

Naprawyukładów kierowniczych

Pomagamy uniknąć problemów i usunąć usterki w układach kierowniczych. Nasz niezależny serwis aut marek niemieckich w Warszawie zajmuje się przeglądami i naprawami układów kierowniczych we wszystkich modelach osobowych i dostawczych samochodów Mercedes, BMW, Ford oraz Opel.

Geometria

Usługi z zakresu mechaniki samochodowej wzbogaciliśmy o geometrię kół. Serwis przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie-Bemowie specjalizuje się w obsłudze aut marek niemieckich. Zapraszamy właścicieli wszystkich modeli Opla, Forda, Mercedesa oraz BMW.

Naprawyukładów hamulcowych

Obawiasz się, że układ hamulcowy w Twoim aucie może okazać się zawodny? Zapraszamy do niezależnego serwisu aut niemieckich z siedzibą przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie/Bemowie – zapewniamy przeglądy okresowe, pełną diagnostykę i naprawy układów hamulcowych.

Naprawyukładów chłodzenia

Nasza oferta serwisowa obejmuje przegląd układów chłodzenia, ocenę stopnia zużycia części, wykrycie i usunięcie wszelkich usterek. Działamy jako niezależny serwis aut marek niemieckich – dokonujemy napraw w każdym modelu Opla, Forda, Mercedesa oraz BMW (w autach osobowych i użytkowych).

Przeglądynaprawy klimatyzacji

Ofertę diagnostyki i mechaniki pojazdowej wzbogaciliśmy o kompleksowe przeglądy oraz naprawy klimatyzacji. Specjalizujemy się w samochodach marek niemieckich – Oplach, BMW, Fordach i Mercedesach.

Naprawyukładów wydechowych

Serwis samochodowy z Warszawy, specjalizujący się w diagnostyce i usuwaniu usterek w autach osobowych oraz dostawczych marek niemieckich, zaprasza do skorzystania z oferty kompleksowych napraw układów wydechowych. Podejmujemy się obsługi serwisowej każdego modelu Opla, Forda, BMW i Mercedesa.

Wymianyprzegubów półosi

Oferujemy przeglądy i naprawy przegubów półosi w samochodach osobowych i użytkowych (dostawczych) marek niemieckich. Naszą specjalnością są różne modele Opla, BMW, Forda i Mercedesa.

Diagnostykakomputerowa

Na desce rozdzielczej Twojego samochodu pojawił się komunikat o błędzie? Zapraszamy do serwisu aut mieszczącego się w Warszawie (Bemowo) przy ul. Połczyńskiej 82. Zajmujemy się kompleksową diagnostyką komputerową oraz dokonujemy napraw w obrębie układu elektronicznego pojazdu.