Serwis- Ford

Samochód Ford

Ford Motor Company to koncern motoryzacyjny założony przez Henry Forda w 1903 roku w Detroit w USA. Obecnie przedsiębiorstwo plasuje się wśród światowych liderów wśród producentów samochodów i posiada swoje fabryki na całym świecie. Największa zlokalizowana jest w niemieckiej Kolonii (Ford-Werke AG) i to właśnie z jej linii produkcyjnej zjeżdżają osobowe i dostawcze Fordy trafiające na polski rynek.

Kilka słów o historii Forda

Firma Ford Motor Company powstała w 1903 roku, a już 5 lat później rozpoczęto konstrukcję modelu, które na stałe zapisał się w historii światowej motoryzacji – Forda T z 4-cylindrowym silnikiem o mocy 22,5 KM. W 1927 roku zadebiutował Ford A z silnikiem o mocy 40 KM. Kolejnym hitem stał się Mustang z 1964 roku z jednostką napędową o mocy od 101 do 320 KM.

Przedsiębiorstwo szybko zdobyło także rynek europejski. W 1911 roku powstała fabryka w Manchesterze (Anglii) produkująca Forda T, a już w 1925 roku zakład w Niemczech. W 1931 roku Ford otworzył fabrykę w Kolonii, która z czasem stała się głównym dostawcą samochodów tej marki na całą Europę.

Serwis Forda w Warszawie

Prowadzimy niezależny serwis Forda w Warszawie (Bemowo). W naszym punkcie przy ul. Połczyńskiej 82 pomoc mogą uzyskać właściciele wszystkich modeli osobowych i dostawczych tej marki. Wykonujemy okresowe przeglądy techniczne, diagnozujemy usterki oraz zajmujemy się kompleksowymi usługami z zakresu mechaniki samochodowej.

W serwisie naprawiamy i wymieniamy między innymi:

• silniki
• rozrządy
• sprzęgła kół dwumasowych
• przeguby półosi
• podzespoły zawieszenia
• elementy układów kierowniczych
• części układu wydechowego i chłodniczego
• hamulce

Dysponujemy sprzętem do diagnostyki komputerowej w modelach Forda wykorzystujących zaawansowaną elektronikę. Uzupełnieniem oferty są usługi z zakresu geometrii oraz serwisu i odgrzybiania klimatyzacji.

Motoryzacja jest naszą pasją, dlatego na bieżąco śledzimy nowości rynku i specyfikę budowy nowych modeli. Nasz zespół doskonale zna najczęstsze usterki w różnych modelach osobowych i dostawczych Fordów, co pozwala na szybką diagnostykę oraz usuwanie awarii. W pracy zawsze opieramy się na zaleceniach producentów, aby zagwarantować Klientom 100% bezpieczeństwa.

Jakie modele serwisujemy?

Podejmujemy się serwisu każdego modelu marki Ford jeżdżącego po polskich drogach. Wśród naszych stałych Klientów znajdują się właściciele używanych aut osobowych i użytkowych oraz najnowszych modeli Forda. Dla Klientów planujących zakup auta używanego oferujemy nasze szczegółowe przeglądy używanych Fordów przed zakupem.

Pomocy serwisowej udzielamy m.in. właścicielom Forda:

• KA
• Fiesta
• B-Max
• Focus
• Kuga
• Mondeo
• S-Max
• Galaxy
• Transit (VAN, Custom, Connect, Courier)
• Tourneo (Courier, Connect)

Zapraszamy do serwisu – rozwiążemy każdy problem z Fordem.

Przeglądyokresowe sezonowe

W serwisie aut niemieckich w Warszawie-Bemowie wykonujemy przeglądy okresowe wszystkich modeli marki Opel, Ford, BMW oraz Mercedes. Posiadamy specjalistyczny sprzęt dostosowany do pojazdów osobowych oraz dostawczych. Regularne przeglądy (co 12 miesięcy lub 15 tys.

Przeglądyaut używanych przed zakupem

Planujesz zakup używanego Forda, Opla, BMW lub Mercedesa? Ceny rynkowe pozytywnie Cię zaskakują, a sprzedawcy w ogłoszeniach wymieniają całą listę zalet?

Mechanikapojazdowa

Nasza firma działa jako niezależny serwis aut Opel, Ford, BMW i Mercedes. Wyspecjalizowaliśmy się w mechanice pojazdowej. Dokonujemy przeglądów, naprawiamy układy kierownicze, hamulcowe, chłodnicze i wydechowe. Diagnozujemy i usuwamy usterki w sprzęgłach, rozrządach oraz silnikach.

Naprawyzawieszenia

Jedną ze specjalności serwisu samochodów marek niemieckich są przeglądy, diagnostyka i naprawy układów zawieszenia. Podejmujemy się serwisu wszystkich modeli osobowych i dostawczych aut Opla, Forda, BMW oraz Mercedesa.

Wymianyrozrządu

W ofercie posiadamy diagnostykę i wymianę rozrządu w samochodach marek niemieckich. Nasz serwis w Warszawie (Bemowo, ul. Połczyńska 82) obsługuje wszystkie modele dostawczych i osobowych aut Opel, Ford, BMW oraz Mercedes.

Wymianysprzęgieł i kół dwumasowych

Niezależny serwis samochodów Mercedes, BMW, Opel i Ford w Warszawie oferuje pomoc w przypadku uszkodzeń sprzęgieł kół dwumasowych. Dokonujemy przeglądów okresowych (zalecane są minimum raz w roku), diagnozujemy usterki oraz stopień zużycia części i usuwamy wszelkie nieprawidłowości.

Naprawyi wymiany silników

Niezależny serwis aut niemieckich w Warszawie posiada duże doświadczenie w diagnostyce, regeneracji oraz wymianie silników samochodowych. Nasz zespół jest zaznajomiony z tajnikami budowy silnika we wszystkich modelach osobowych i dostawczych marki Mercedes, Opel, Ford oraz BMW.

Naprawyukładów kierowniczych

Pomagamy uniknąć problemów i usunąć usterki w układach kierowniczych. Nasz niezależny serwis aut marek niemieckich w Warszawie zajmuje się przeglądami i naprawami układów kierowniczych we wszystkich modelach osobowych i dostawczych samochodów Mercedes, BMW, Ford oraz Opel.

Geometria

Usługi z zakresu mechaniki samochodowej wzbogaciliśmy o geometrię kół. Serwis przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie-Bemowie specjalizuje się w obsłudze aut marek niemieckich. Zapraszamy właścicieli wszystkich modeli Opla, Forda, Mercedesa oraz BMW.

Naprawyukładów hamulcowych

Obawiasz się, że układ hamulcowy w Twoim aucie może okazać się zawodny? Zapraszamy do niezależnego serwisu aut niemieckich z siedzibą przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie/Bemowie – zapewniamy przeglądy okresowe, pełną diagnostykę i naprawy układów hamulcowych.

Naprawyukładów chłodzenia

Nasza oferta serwisowa obejmuje przegląd układów chłodzenia, ocenę stopnia zużycia części, wykrycie i usunięcie wszelkich usterek. Działamy jako niezależny serwis aut marek niemieckich – dokonujemy napraw w każdym modelu Opla, Forda, Mercedesa oraz BMW (w autach osobowych i użytkowych).

Przeglądynaprawy klimatyzacji

Ofertę diagnostyki i mechaniki pojazdowej wzbogaciliśmy o kompleksowe przeglądy oraz naprawy klimatyzacji. Specjalizujemy się w samochodach marek niemieckich – Oplach, BMW, Fordach i Mercedesach.

Naprawyukładów wydechowych

Serwis samochodowy z Warszawy, specjalizujący się w diagnostyce i usuwaniu usterek w autach osobowych oraz dostawczych marek niemieckich, zaprasza do skorzystania z oferty kompleksowych napraw układów wydechowych. Podejmujemy się obsługi serwisowej każdego modelu Opla, Forda, BMW i Mercedesa.

Wymianyprzegubów półosi

Oferujemy przeglądy i naprawy przegubów półosi w samochodach osobowych i użytkowych (dostawczych) marek niemieckich. Naszą specjalnością są różne modele Opla, BMW, Forda i Mercedesa.

Diagnostykakomputerowa

Na desce rozdzielczej Twojego samochodu pojawił się komunikat o błędzie? Zapraszamy do serwisu aut mieszczącego się w Warszawie (Bemowo) przy ul. Połczyńskiej 82. Zajmujemy się kompleksową diagnostyką komputerową oraz dokonujemy napraw w obrębie układu elektronicznego pojazdu.