Serwis- Mercedes

samochód Mercedes

Mercedes-Benz to niemiecka marka aut osobowych, dostawczych i ciężarowych oraz autobusów słynąca z pojazdów o najwyższej jakości wykonania. Historia firmy sięga lat 90. XIX wieku. Obecnie charakterystyczny znaczek Mercedesa jest rozpoznawany na całym świecie, a marka słynie przede wszystkim z prestiżowych aut osobowych klasy Premium.

Kilka słów o historii Mercedesa

Za twórców marki Mercedes-Benz uznaje się Karla Benza i Gottlieba Daimlera, którzy początkowo działali oddzielnie.

Pojazd o nazwie Mercedes na rynek wprowadzono już w 1901 roku. Był to model 35 PS z 4-cylindrowym silnikiem o mocy 35 KM i chłodnicą „plaster miodu” (znak rozpoznawczy późniejszych Mercedesów), który był w stanie uzyskać prędkość do 80 km/h. W 1924 roku przedsiębiorstwa Benza i Daimlera łączą siły tworząc koncern Daimler-Benz A.G (firma pod tą nazwą działała aż do 1998 roku). W 1926 roku na rynku zadebiutował Mercedes K. Kolejnym rynkowym hitem stał się Mercedes SSK oraz SSKL – auta były dostępne w wersji sportowej, kabrioletu oraz seryjnej. W czasach wojennych marka zasłynęła bardzo luksusową limuzyną Mercedes 770 (Grosser Mercedes). W 1936 roku przedsiębiorstwo wprowadziło na rynek Mercedesa 260D z silnikiem Diesla.
Wśród kultowych samochodów tej słynnej niemieckiej marki warto wymienić:

• Mercedesa 300 SL – model ten zasłynął z unikalnych „skrzydlatych” drzwi otwierających się w górę
• Mercedes W116 – pierwszy model luksusowej klasy S
• Mercedes W124 – klasa E

Mercedes obecnie

Obecnie marka Mercedes Benz należy do koncernu Daimler AG. Pod tą prestiżową marką powstają modele klasy A, B, C i E, terenówki oraz SUV-y. Firma słynie także z autobusów, samochodów dostawczych i ciężarowych.

Serwis Mercedesa w Warszawie

W naszym niezależnym serwisie samochodów Mercedes w Warszawie zapewniamy kompleksowe usługi serwisowe aut osobowych oraz użytkowych. Klienci mogą u nas skorzystać z przeglądu okresowego, całościowej diagnostyki oraz wszystkich napraw mechanicznych. W punkcie utworzyliśmy także dział zajmujący się diagnostyką komputerową, oraz weryfikujący ustawienia geometrii kół.

Klienci bardzo często zgłaszają się również do serwisu przed zakupem samochodu używanego na kompleksowy przegląd. Zawsze dostarczamy im specyfikację wykrytych uszkodzeń oraz przedstawiamy przybliżony kosztorys naprawy.

Posiadamy dostęp do wysokiej jakości części (oryginały i zamienniki), dysponujemy najnowszym sprzętem oraz zapleczem technicznym potrzebnym do napraw samochodów różnych klas.

Staramy się zawsze o krok wyprzedzać konkurencję, dlatego dbamy o materiały techniczne dla ekipy serwisowej, aby sprawnie usuwać usterki stwierdzone we wszelkich modelach Mercedesa. Nasi doradcy zawsze zapewniają Klientom fachową pomoc i objaśniają wykonywane czynności serwisowe.

Jakie modele Mercedesa serwisujemy?

Gwarantujemy fachową obsługę serwisową wszystkich modeli marki Mercedes. Serwisujemy również limuzyny klasy E oraz wszystkie modele dostawczych samochodów Mercedes Benz (m.in. Sprinter, Citan, Vito).

Zapraszamy do serwisu Mercedes w Warszawie – zapewniamy profesjonalną i elastyczną obsługę.

Przeglądyokresowe sezonowe

W serwisie aut niemieckich w Warszawie-Bemowie wykonujemy przeglądy okresowe wszystkich modeli marki Opel, Ford, BMW oraz Mercedes. Posiadamy specjalistyczny sprzęt dostosowany do pojazdów osobowych oraz dostawczych. Regularne przeglądy (co 12 miesięcy lub 15 tys.

Przeglądyaut używanych przed zakupem

Planujesz zakup używanego Forda, Opla, BMW lub Mercedesa? Ceny rynkowe pozytywnie Cię zaskakują, a sprzedawcy w ogłoszeniach wymieniają całą listę zalet?

Mechanikapojazdowa

Nasza firma działa jako niezależny serwis aut Opel, Ford, BMW i Mercedes. Wyspecjalizowaliśmy się w mechanice pojazdowej. Dokonujemy przeglądów, naprawiamy układy kierownicze, hamulcowe, chłodnicze i wydechowe. Diagnozujemy i usuwamy usterki w sprzęgłach, rozrządach oraz silnikach.

Naprawyzawieszenia

Jedną ze specjalności serwisu samochodów marek niemieckich są przeglądy, diagnostyka i naprawy układów zawieszenia. Podejmujemy się serwisu wszystkich modeli osobowych i dostawczych aut Opla, Forda, BMW oraz Mercedesa.

Wymianyrozrządu

W ofercie posiadamy diagnostykę i wymianę rozrządu w samochodach marek niemieckich. Nasz serwis w Warszawie (Bemowo, ul. Połczyńska 82) obsługuje wszystkie modele dostawczych i osobowych aut Opel, Ford, BMW oraz Mercedes.

Wymianysprzęgieł i kół dwumasowych

Niezależny serwis samochodów Mercedes, BMW, Opel i Ford w Warszawie oferuje pomoc w przypadku uszkodzeń sprzęgieł kół dwumasowych. Dokonujemy przeglądów okresowych (zalecane są minimum raz w roku), diagnozujemy usterki oraz stopień zużycia części i usuwamy wszelkie nieprawidłowości.

Naprawyi wymiany silników

Niezależny serwis aut niemieckich w Warszawie posiada duże doświadczenie w diagnostyce, regeneracji oraz wymianie silników samochodowych. Nasz zespół jest zaznajomiony z tajnikami budowy silnika we wszystkich modelach osobowych i dostawczych marki Mercedes, Opel, Ford oraz BMW.

Naprawyukładów kierowniczych

Pomagamy uniknąć problemów i usunąć usterki w układach kierowniczych. Nasz niezależny serwis aut marek niemieckich w Warszawie zajmuje się przeglądami i naprawami układów kierowniczych we wszystkich modelach osobowych i dostawczych samochodów Mercedes, BMW, Ford oraz Opel.

Geometria

Usługi z zakresu mechaniki samochodowej wzbogaciliśmy o geometrię kół. Serwis przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie-Bemowie specjalizuje się w obsłudze aut marek niemieckich. Zapraszamy właścicieli wszystkich modeli Opla, Forda, Mercedesa oraz BMW.

Naprawyukładów hamulcowych

Obawiasz się, że układ hamulcowy w Twoim aucie może okazać się zawodny? Zapraszamy do niezależnego serwisu aut niemieckich z siedzibą przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie/Bemowie – zapewniamy przeglądy okresowe, pełną diagnostykę i naprawy układów hamulcowych.

Naprawyukładów chłodzenia

Nasza oferta serwisowa obejmuje przegląd układów chłodzenia, ocenę stopnia zużycia części, wykrycie i usunięcie wszelkich usterek. Działamy jako niezależny serwis aut marek niemieckich – dokonujemy napraw w każdym modelu Opla, Forda, Mercedesa oraz BMW (w autach osobowych i użytkowych).

Przeglądynaprawy klimatyzacji

Ofertę diagnostyki i mechaniki pojazdowej wzbogaciliśmy o kompleksowe przeglądy oraz naprawy klimatyzacji. Specjalizujemy się w samochodach marek niemieckich – Oplach, BMW, Fordach i Mercedesach.

Naprawyukładów wydechowych

Serwis samochodowy z Warszawy, specjalizujący się w diagnostyce i usuwaniu usterek w autach osobowych oraz dostawczych marek niemieckich, zaprasza do skorzystania z oferty kompleksowych napraw układów wydechowych. Podejmujemy się obsługi serwisowej każdego modelu Opla, Forda, BMW i Mercedesa.

Wymianyprzegubów półosi

Oferujemy przeglądy i naprawy przegubów półosi w samochodach osobowych i użytkowych (dostawczych) marek niemieckich. Naszą specjalnością są różne modele Opla, BMW, Forda i Mercedesa.

Diagnostykakomputerowa

Na desce rozdzielczej Twojego samochodu pojawił się komunikat o błędzie? Zapraszamy do serwisu aut mieszczącego się w Warszawie (Bemowo) przy ul. Połczyńskiej 82. Zajmujemy się kompleksową diagnostyką komputerową oraz dokonujemy napraw w obrębie układu elektronicznego pojazdu.