Serwis- Opel

samochód Opel

Opel należy do najbardziej znanych marek samochodowych świata. Historia tego niemieckiego producenta aut osobowych i użytkowych sięga 1863 roku.

Kilka słów o historii Opla

Firmę, która z czasem stała się jednym z najlepiej rozpoznawalnych koncernów motoryzacyjnych świata, założył Adam Opel. W roku 1862 rozpoczął on produkcję maszyn do szycia. W 1886 roku przedsiębiorstwo wypuściło na rynek pierwszy rower. Po śmierci Opla firmę przejęli jego synowie, którzy zwrócili uwagę na rynek samochodowy.

Pierwszym autem na wyłącznej licencji Opla był model 10/12 PS z 2-cylindrowym silnikiem i prędkością do 45 km/h. Dużą popularność na rynku zyskał jednak dopiero model 4/8PS z 1909 roku wyposażony w 4-cylindrowy silnik o mocy 8 KM. Od 1912 roku fabryka zaprzestaje produkcji maszyn i skupia się wyłącznie na zdobywaniu przemysłu samochodowego. Po zakończeniu I wojny światowej firma decyduje się na produkcję taśmową. W 1921 roku debiutuje kolejny historyczny model – 8/25PS, a następnie Opel 4/12PS z silnikiem 12 KM.

Od 1929 roku przedsiębiorstwo funkcjonuje w strukturach koncernu General Motors.

Jedną z wizytówek marki stał się Opel Kadett, który zadebiutował na rynku w 1962 roku (do podstawowej wersji trafił silnik o mocy 52 KM, który pozwał na maksymalną prędkość do 140 km/h). Kolejne bestsellery z fabryki Opla to model Corsa (na rynek wszedł w latach 80.), Omega oraz Vectra. W 1991 roku koncern wchodzi na rynek aut terenowych prezentują Fronterę. Kolejnym hitem staje się Tigra z 1994 roku oraz Zafira. 2008 rok należy do Opla Insignia, który staje się flagowym modelem marki. W 2012 roku debiutuje Opel Adam, a rok później Opel Cascada.

Serwis Opla w Warszawie

Samochody niemieckiej marki Opel są jedną ze specjalności naszego serwisu przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie. Zapewniamy kompleksową obsługę serwisową aut osobowych na wszystkich nadwoziach oraz dostawczych tego producenta.

Dokonujemy okresowych przeglądów, zajmujemy się mechaniką pojazdową (m.in. naprawy i wymiany sprzęgieł, hamulców, rozrządów, silników), diagnostyką komputerową oraz geometrią kół.

Dokonujemy również szczegółowych przeglądów używanych Opli przed zakupem prezentując Klientom przybliżony kosztorys potrzebnych napraw.

Nasi serwisanci doskonale znają specyficzną budowę zarówno starszych, jak i nowszych modeli Opla. Dysponujemy dostępem do szerokiego wachlarza części, co sprawia, ze możemy zapewnić szybkie usunięcie każdej awarii.

Jakie modele serwisujemy?

Niezależny serwis Opla w Warszawie zajmuje się naprawą wszystkich modeli tej marki.
Do zakładu często zgłaszają się m.in. właściciele Opla:

• Adam
• Astra
• Corsa
• Meriva
• Zafira
• Insignia
• Mokka
• Vivaro
• Movano
• Combo VAN

Motoryzacja to nasza pasja – zgłoś się do serwisu i skorzystaj z profesjonalnych usług.

Przeglądyokresowe sezonowe

W serwisie aut niemieckich w Warszawie-Bemowie wykonujemy przeglądy okresowe wszystkich modeli marki Opel, Ford, BMW oraz Mercedes. Posiadamy specjalistyczny sprzęt dostosowany do pojazdów osobowych oraz dostawczych. Regularne przeglądy (co 12 miesięcy lub 15 tys.

Przeglądyaut używanych przed zakupem

Planujesz zakup używanego Forda, Opla, BMW lub Mercedesa? Ceny rynkowe pozytywnie Cię zaskakują, a sprzedawcy w ogłoszeniach wymieniają całą listę zalet?

Mechanikapojazdowa

Nasza firma działa jako niezależny serwis aut Opel, Ford, BMW i Mercedes. Wyspecjalizowaliśmy się w mechanice pojazdowej. Dokonujemy przeglądów, naprawiamy układy kierownicze, hamulcowe, chłodnicze i wydechowe. Diagnozujemy i usuwamy usterki w sprzęgłach, rozrządach oraz silnikach.

Naprawyzawieszenia

Jedną ze specjalności serwisu samochodów marek niemieckich są przeglądy, diagnostyka i naprawy układów zawieszenia. Podejmujemy się serwisu wszystkich modeli osobowych i dostawczych aut Opla, Forda, BMW oraz Mercedesa.

Wymianyrozrządu

W ofercie posiadamy diagnostykę i wymianę rozrządu w samochodach marek niemieckich. Nasz serwis w Warszawie (Bemowo, ul. Połczyńska 82) obsługuje wszystkie modele dostawczych i osobowych aut Opel, Ford, BMW oraz Mercedes.

Wymianysprzęgieł i kół dwumasowych

Niezależny serwis samochodów Mercedes, BMW, Opel i Ford w Warszawie oferuje pomoc w przypadku uszkodzeń sprzęgieł kół dwumasowych. Dokonujemy przeglądów okresowych (zalecane są minimum raz w roku), diagnozujemy usterki oraz stopień zużycia części i usuwamy wszelkie nieprawidłowości.

Naprawyi wymiany silników

Niezależny serwis aut niemieckich w Warszawie posiada duże doświadczenie w diagnostyce, regeneracji oraz wymianie silników samochodowych. Nasz zespół jest zaznajomiony z tajnikami budowy silnika we wszystkich modelach osobowych i dostawczych marki Mercedes, Opel, Ford oraz BMW.

Naprawyukładów kierowniczych

Pomagamy uniknąć problemów i usunąć usterki w układach kierowniczych. Nasz niezależny serwis aut marek niemieckich w Warszawie zajmuje się przeglądami i naprawami układów kierowniczych we wszystkich modelach osobowych i dostawczych samochodów Mercedes, BMW, Ford oraz Opel.

Geometria

Usługi z zakresu mechaniki samochodowej wzbogaciliśmy o geometrię kół. Serwis przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie-Bemowie specjalizuje się w obsłudze aut marek niemieckich. Zapraszamy właścicieli wszystkich modeli Opla, Forda, Mercedesa oraz BMW.

Naprawyukładów hamulcowych

Obawiasz się, że układ hamulcowy w Twoim aucie może okazać się zawodny? Zapraszamy do niezależnego serwisu aut niemieckich z siedzibą przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie/Bemowie – zapewniamy przeglądy okresowe, pełną diagnostykę i naprawy układów hamulcowych.

Naprawyukładów chłodzenia

Nasza oferta serwisowa obejmuje przegląd układów chłodzenia, ocenę stopnia zużycia części, wykrycie i usunięcie wszelkich usterek. Działamy jako niezależny serwis aut marek niemieckich – dokonujemy napraw w każdym modelu Opla, Forda, Mercedesa oraz BMW (w autach osobowych i użytkowych).

Przeglądynaprawy klimatyzacji

Ofertę diagnostyki i mechaniki pojazdowej wzbogaciliśmy o kompleksowe przeglądy oraz naprawy klimatyzacji. Specjalizujemy się w samochodach marek niemieckich – Oplach, BMW, Fordach i Mercedesach.

Naprawyukładów wydechowych

Serwis samochodowy z Warszawy, specjalizujący się w diagnostyce i usuwaniu usterek w autach osobowych oraz dostawczych marek niemieckich, zaprasza do skorzystania z oferty kompleksowych napraw układów wydechowych. Podejmujemy się obsługi serwisowej każdego modelu Opla, Forda, BMW i Mercedesa.

Wymianyprzegubów półosi

Oferujemy przeglądy i naprawy przegubów półosi w samochodach osobowych i użytkowych (dostawczych) marek niemieckich. Naszą specjalnością są różne modele Opla, BMW, Forda i Mercedesa.

Diagnostykakomputerowa

Na desce rozdzielczej Twojego samochodu pojawił się komunikat o błędzie? Zapraszamy do serwisu aut mieszczącego się w Warszawie (Bemowo) przy ul. Połczyńskiej 82. Zajmujemy się kompleksową diagnostyką komputerową oraz dokonujemy napraw w obrębie układu elektronicznego pojazdu.