Wymianyrozrządu

W ofercie posiadamy diagnostykę i wymianę rozrządu w samochodach marek niemieckich. Nasz serwis w Warszawie (Bemowo, ul. Połczyńska 82) obsługuje wszystkie modele dostawczych i osobowych aut Opel, Ford, BMW oraz Mercedes. Dzięki specjalizacji nasi pracownicy doskonale znają specyfikę budowy rozrządów w poszczególnych modelach marek niemieckich, co pozwala im szybko rozkręcić układ i wymienić części na nowe.

Wymiana rozrządu – kiedy to jest konieczne?

Większość aut jeżdżących po polskich drogach posiada paski rozrządu, które są mniej trwałe od łańcuchów. Żywotność paska producenci średnio liczą na około 5 lat lub 90 tys. km. W zaleceniach zawartych w książce serwisowej można znaleźć bardziej szczegółowe wytyczne (czasami część pozwala bez problemu przejechać nawet 120 tys. km).

Warto pamiętać, że w starszych autach z dużym przebiegiem pasek może szybciej się zużyć niż w nowym samochodzie (już po przejechaniu około 60 tys. km).

Niestety paski rozrządu nie dają charakterystycznych objawów, które mogłyby świadczyć, że część wymaga wymiany, dlatego tak ważne są regularne przeglądy w warunkach serwisowych.

W przypadku uszkodzeń pomp wody lub rolek czasami pojawia się charakterystyczne huczenie lub wycie silnika. O nieprawidłowościach w obrębie rozrządu może świadczyć również miganie kontrolek na desce rozdzielczej.

Serwis rozrządu w Warszawie

Serwisujemy osobowe i użytkowe auta niemieckie z różnymi rodzajami siników. Podstawą oferty są wymiany pasków i łańcuchów rozrządu. Należy jednak pamiętać, że pasek rozrządu współpracuje z szeregiem elementów, które również mogą nosić poważne ślady zużycia utrudniające lub uniemożliwiające właściwą pracę. Niezbędna jest wymiana rolek prowadzących, rolek napinających, uszczelniaczy wałków rozrządu i wału korbowego.

W przypadku, gdy za napędzanie pompy wody odpowiada pasek, zawsze należy zweryfikować także jej stan i w razie konieczności wymienić.

Dlaczego należy serwisować rozrząd?

Pasek lub łańcuch rozrządu w aucie są odpowiedzialne za prawidłową pracę silnika, ponieważ przenoszą napęd na wałki z wału napędowego. Awarie paska mogą doprowadzić do zniszczenia zaworów, tłoków lub głowic w silniku. Gdy pasek rozrządu pęknie w czasie jazdy, zawory mogą zderzyć się z tłokami silnika powodując uszkodzenie całej jednostki napędowej.

Diagnostyka i wymiany elementów rozrządu – skorzystaj z profesjonalnej pomocy.

Przeglądyokresowe sezonowe

W serwisie aut niemieckich w Warszawie-Bemowie wykonujemy przeglądy okresowe wszystkich modeli marki Opel, Ford, BMW oraz Mercedes. Posiadamy specjalistyczny sprzęt dostosowany do pojazdów osobowych oraz dostawczych. Regularne przeglądy (co 12 miesięcy lub 15 tys.

Przeglądyaut używanych przed zakupem

Planujesz zakup używanego Forda, Opla, BMW lub Mercedesa? Ceny rynkowe pozytywnie Cię zaskakują, a sprzedawcy w ogłoszeniach wymieniają całą listę zalet?

Mechanikapojazdowa

Nasza firma działa jako niezależny serwis aut Opel, Ford, BMW i Mercedes. Wyspecjalizowaliśmy się w mechanice pojazdowej. Dokonujemy przeglądów, naprawiamy układy kierownicze, hamulcowe, chłodnicze i wydechowe. Diagnozujemy i usuwamy usterki w sprzęgłach, rozrządach oraz silnikach.

Naprawyzawieszenia

Jedną ze specjalności serwisu samochodów marek niemieckich są przeglądy, diagnostyka i naprawy układów zawieszenia. Podejmujemy się serwisu wszystkich modeli osobowych i dostawczych aut Opla, Forda, BMW oraz Mercedesa.

Wymianyrozrządu

W ofercie posiadamy diagnostykę i wymianę rozrządu w samochodach marek niemieckich. Nasz serwis w Warszawie (Bemowo, ul. Połczyńska 82) obsługuje wszystkie modele dostawczych i osobowych aut Opel, Ford, BMW oraz Mercedes.

Wymianysprzęgieł i kół dwumasowych

Niezależny serwis samochodów Mercedes, BMW, Opel i Ford w Warszawie oferuje pomoc w przypadku uszkodzeń sprzęgieł kół dwumasowych. Dokonujemy przeglądów okresowych (zalecane są minimum raz w roku), diagnozujemy usterki oraz stopień zużycia części i usuwamy wszelkie nieprawidłowości.

Naprawyi wymiany silników

Niezależny serwis aut niemieckich w Warszawie posiada duże doświadczenie w diagnostyce, regeneracji oraz wymianie silników samochodowych. Nasz zespół jest zaznajomiony z tajnikami budowy silnika we wszystkich modelach osobowych i dostawczych marki Mercedes, Opel, Ford oraz BMW.

Naprawyukładów kierowniczych

Pomagamy uniknąć problemów i usunąć usterki w układach kierowniczych. Nasz niezależny serwis aut marek niemieckich w Warszawie zajmuje się przeglądami i naprawami układów kierowniczych we wszystkich modelach osobowych i dostawczych samochodów Mercedes, BMW, Ford oraz Opel.

Geometria

Usługi z zakresu mechaniki samochodowej wzbogaciliśmy o geometrię kół. Serwis przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie-Bemowie specjalizuje się w obsłudze aut marek niemieckich. Zapraszamy właścicieli wszystkich modeli Opla, Forda, Mercedesa oraz BMW.

Naprawyukładów hamulcowych

Obawiasz się, że układ hamulcowy w Twoim aucie może okazać się zawodny? Zapraszamy do niezależnego serwisu aut niemieckich z siedzibą przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie/Bemowie – zapewniamy przeglądy okresowe, pełną diagnostykę i naprawy układów hamulcowych.

Naprawyukładów chłodzenia

Nasza oferta serwisowa obejmuje przegląd układów chłodzenia, ocenę stopnia zużycia części, wykrycie i usunięcie wszelkich usterek. Działamy jako niezależny serwis aut marek niemieckich – dokonujemy napraw w każdym modelu Opla, Forda, Mercedesa oraz BMW (w autach osobowych i użytkowych).

Przeglądynaprawy klimatyzacji

Ofertę diagnostyki i mechaniki pojazdowej wzbogaciliśmy o kompleksowe przeglądy oraz naprawy klimatyzacji. Specjalizujemy się w samochodach marek niemieckich – Oplach, BMW, Fordach i Mercedesach.

Naprawyukładów wydechowych

Serwis samochodowy z Warszawy, specjalizujący się w diagnostyce i usuwaniu usterek w autach osobowych oraz dostawczych marek niemieckich, zaprasza do skorzystania z oferty kompleksowych napraw układów wydechowych. Podejmujemy się obsługi serwisowej każdego modelu Opla, Forda, BMW i Mercedesa.

Wymianyprzegubów półosi

Oferujemy przeglądy i naprawy przegubów półosi w samochodach osobowych i użytkowych (dostawczych) marek niemieckich. Naszą specjalnością są różne modele Opla, BMW, Forda i Mercedesa.

Diagnostykakomputerowa

Na desce rozdzielczej Twojego samochodu pojawił się komunikat o błędzie? Zapraszamy do serwisu aut mieszczącego się w Warszawie (Bemowo) przy ul. Połczyńskiej 82. Zajmujemy się kompleksową diagnostyką komputerową oraz dokonujemy napraw w obrębie układu elektronicznego pojazdu.