NaprawyMechaniczne

Nasza firma działa jako niezależny serwis aut Opel, Ford, BMW i Mercedes. Wyspecjalizowaliśmy się w mechanice pojazdowej. Dokonujemy przeglądów, naprawiamy układy kierownicze, hamulcowe, chłodnicze i wydechowe. Diagnozujemy i usuwamy usterki w sprzęgłach, rozrządach oraz silnikach. Dodatkowo prowadzimy serwis klimatyzacji samochodowej oraz zajmujemy się geometrią kół.

Regularne naprawy mechaniczne – dlaczego to się opłaca?

Regularne przeglądy co najmniej raz do roku i naprawy mechaniczne są podstawą eksploatacji auta. Gwarantują one sprawdzenie stopnia zużycia poszczególnych części oraz ich wymianę, co pozwala uniknąć poważnych awarii, zachować stabilność jazdy i bezpieczeństwo na drodze.

Podzespoły w każdym pojeździe ulegają zużyciu pod wpływem zjawisk fizycznych, do których dochodzi w czasie jazdy. Współpracujące ze sobą części narażone są na drgania i tarcia, mogą ulec uszkodzeniom mechanicznym (np. po wpływem czynników zewnętrznych). Metalowe podzespoły dodatkowo narażone są na zjawisko korozji.

Użytkownik samochodu musi pamiętać, że poszczególne części są drobnym trybikiem w poszczególnych układach. Ich właściwe działanie wpływa na pracę innych podzespołów, a uszkodzenia mogą przyspieszyć zużycie kolejnych części. W ten sposób nawet drobne zaniedbanie i nie wymienienie w porę jednej z części może doprowadzić do poważnej awarii silnika czy całego układu (np. hamulcowego, kierowniczego), której naprawa jest kosztowna.

Uszkodzone sprzęgło może wpłynąć na zniszczenie całej skrzyni biegów, a przetarte gumowe osłony przegubów prowadzą do szybkiej awarii całych przegubów.

Mechanika i elektronika samochodowa

Wiele najnowszych modeli marek niemieckich wykorzystuje zaawansowane komputery pokładowe i elektronikę zarządzaną poszczególnymi układami. To sprawia, że naprawy mechaniczne należy powiązać z diagnostyką komputerową pozwalającą rozszyfrować kody błędów i je usunąć.

W naszym serwisie dysponujemy nie tylko szeroką bazą narzędzi do napraw mechanicznych w różnych modelach osobowych i użytkowych Opla, Forda, BMW oraz Mercedesa, ale także nowoczesnym sprzętem do diagnostyki komputerowej.

Przeglądy okresowe i naprawy mechaniczne na najwyższym poziomie – zapraszamy do serwisu przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie.

+48 22 666 31 90

ul. Połczyńska 82, Warszawa-Bemowo
Regularne przeglądy i naprawy gwarantują sprawdzenie stopnia zużycia poszczególnych podzespołów, oraz ich wymianę, co pozwala uniknąć poważnych awarii.